Įveskite žodį ir paspauskite ieškoti

Komercinis krovinių pervežimas

Apie paslaugą

Komercinių krovinių pervežimas – tai šiek tiek kitokia krovinių pervežimo paslauga, kurią teikiame įmonėms. Krovinių pervežimas su papildomis funkcijomis tokiomis kaip pakrovimas/ iškrovimas, sandėliavimas, atkrovimas, supakavimas, apskaita. Dalis mūsų klientų jau naudojasi šia paslauga. Šią paslaugą renkasi todėl, kad mes prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Tenka susidurti ir su išskirtiniais reikalavimais, kai pervežami ne tik standartiniai kroviniai. Paminėti verta šiuos – maisto produktai, gėlės, seifai, sudėtingos konstrukcijos, sandėliavimo technika, įranga, gamybos linijos.

BOBINO-img-05

Kaip tai veikia?!

Svarbu! Paskambinkite ar parašykite. Taip mes galėsime suprasti jūsų lūkesčius ir sutarti dėl jus dominančių paslaugų. Žemiau išvardiname su krovinių pervežimu susijusias paslaugas:

  • Mechaninis (su vyrų pagalba rankomis krovimas) arba automatizuotas krovinio iškrovimas arba pakrovimas
  • Sandėlio nuoma nuo 1 paros iki kelių metų su jums reikalingu plotu.
  • Atkrovimo paslauga, išrūšiuojamos Jūsų prekės pagal užsakymų lapus.
  • Prekių išdavimas Jūsų partneriams arba Jūsų darbuotojams.
  • Ataskaitos apie prekių judėjimą.
  • Galimybė šias paslaugas užsisakyti esant poreikiui! Visa infrastruktūra visada gali pasitarnauti Jums, kai to reikia net ir iš anksto to neplanavus!

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Esame orientuoti į pagalbą žmogui, kuris to prašo. Todėl klausomės Jūsų ir teikiame paslaugas kurių Jums reikia!

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Dažnu atveju paslaugas galime suteikti dar tą pačią ar kitą dieną. Reikalinga sąlyga abipusis lankstumas. Mūsų tikslas padėti Jums ir gauti padėką ir gerą žodį mainais 🙂

Pervežimus atliekame iki 3,5 t krovininiais autobusiukais, sunkvėžimiais, vilkikais su puspriekabėmis, auto traukiniais.

Taip, esame drausti. Užsakant paslaugas iš mūsų yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie Jūsų išskirtinių poreikių.