Įveskite žodį ir paspauskite ieškoti

Apie paslaugą

Krovinių pervežimas yra svarbus darbas, norint pervežti sunkius, paprastai į automobilį netelpančius krovinius. Nusipirkote šaldytuvą, 3 dviračius ir statybinių medžiagų? Arba kraustotės iš vieno garažo į kitą? Dabar, žinoma, galvojate, kaip visa tai persivežti į reikiamą vietą. Kurjeriai atveža, tačiau neužneša jūsų buitinės technikos ir kitų sunkių siuntinių ar krovinių. Todėl esame mes! Visada pasiryžę padėti ir atlikti mechaninius krovos darbus: krovinius pakrauname, iškrauname, užnešame tiesiai į butą. Mūsų profesionalūs darbuotojai visa tai įgyvendina greitai ir kokybiškai. Krovinius pervežame visoje Lietovoje ir už jos ribų.

BOBINO-img-05

Kaip tai veikia?!

Svarbu informuoti laiku apie krovinių pervežimo paslaugas. Geriausiai susisiekti su kompanija ir paprašyti rekomendacijų. Pagrindines rekomendacijas paminėsime žemiau:

  • Likus 1-2 savaitėms iki pakrovimo laiko susisiekti su įmonę, kurį padės susiplanuoti šius darbus. Susitarti darbų pradžios ir pabaigos datą.
  • Likus 1 savaitei padaryti avansinį mokėjimą jei kompanija to reikalauja. Pasitiksilnti datas.
  • Likus 3 dienoms supakuoti krovinį, jei pritrūkote medžiagų, jas galite užsisakyti iš kompanijos su kuria dirbate.
  • Likus 1 dienai pasiteirauti konkretaus laiko iš kompanijos kada atvyks krovininė mašina.
  • Džiaugtis, kad viskas einasi pagal iš anksto suderintą planą.

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Kaskart susidurdami su sudėtingomis situacijomis išmokome į tai pažiūrėti kitokiu kampu. Tai padarė mus išradingesniais ir padaryti pirmu žvilgsniu neįmanomus darbus.

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Priklausomai nuo to kur keliauja krovinys. Jei tai vietinis krovinys, kartai pavyksta nudžiuginti Jus atvykus vos už kelių valandų, bet paptastai prireikia bent 24 valandų, kad sureguliuoti maršrutus ir atvykti laiku.

BOBINO derina kelis sektorius perkraustymą, krovinių pervežimą ir sandėliavimą. Šios trys sritys puikiai papildo viena kitą. Tokiu atveju, galime suteikti išskirtinį rezultatą Jums. 95% krovinių vežame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Likusius 5% darkrovinių išsiunčiame į vakarų Europą, Aziją, USA.

Taip, esame drausti ir užsakant paslaugas yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie jūsų išskirtinių poreikių.