Įveskite žodį ir paspauskite ieškoti

Apie paslaugą

Senų rakandų utilizavimas yra dažna paslauga, persikraustant, vykdant remonto darbus, susitvarkius įvairias patalpas ir kt. Mes surenkame, senus baldus, rakandus, statybines medžiagas ir jas utilizuojame. Taip pat teikiame garažų, senų sandėliukų valymo ir senų rakandų iš jų surinkimo paslaugas. Viską vykdome skaidriai ir pristatome utilizavimo pažymą. Todėl tai be galo patogi paslauga, norintiems atsikratyti senų, nereikalingų ar po remonto likusių daiktų ir nenorintiems rūpintis, kur visa tai padėti ar išmesti. Atsilaisvinkite vietą ir gyvenkite tvarkingai!

BOBINO-img-05

Kaip tai veikia?!

Seni rakandai, baldai, o gal net ir po statybų likę likučiai. Visa tai būna nešvaru ir nepatogu… Todėl turime Jums pasiūlymą! Ir štai dėl ko tai apsimoka su mumis:

  • Su mumis lengva, nes žinome ką darome!
  • Paimsime, nunešime ir pakrausime į krovininę transporto priemonę patys.
  • Nuvešime ir utilizuosime pagal tokiems darbams atlikti skirtus aktus.
  • Gausite utilizavimo pažymą, kad būtumėte garantuoti, kad prisidedate prie švarios ir tvarios bendruomenės kūrimo!
  • Drąsiai galėsite rekomenduoti mus savo draugams!

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Kaskart susidurdami su sudėtingomis situacijomis išmokome į tai pažiūrėti kitokiu kampu. Tai padarė mus išradingesniais ir padaryti pirmu žvilgsniu neįmanomus darbus.

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Nors tai paprastas darbas mums, bet šioje grandinėje yra ne tik Klientas ir paslaugos tiekėjas, bet ir utilizavimo įmonė. Taigi, tokius darbus reikia susiderinti daugiau laiko. Gali trukti iki 24 valandų.

Taip darome. Turime fantazijos ir noro, tai padaryti. Iššūkiai mum patinka. Taigi koks sekantis užsakymas?

Taip, esame drausti ir užsakant paslaugas yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie jūsų išskirtinių poreikių.