Apie paslaugą

Daiktų sandėliavimas kartais yra tikras galvos skausmas. Todėl pas mus galite sandėliuoti bet kokius daiktus! Išvykstate ilgesniam laikui, persikraustote į mažesnę gyvenamąją vietą ir norite saugiai palikti savo kilnojamąjį turtą? Puiku, nes mes siūlome būtent tokias paslaugas. Nuomojame bent 10 m² plotą. Mokestis yra mėnesiui į prekį, be depozito! Darbo valandomis yra galimybė daiktus pasikeisti, pasiimti, kas reikalinga, ar palikti naujų. Šiuo metu vyksta akcija, skaityti daugiau.

BOBINO-img-05

Kaip tai veikia?!

Jums vietos sandėlyje visada rasime! Mūsų tikslas Jums padėti ir tada, kai turite gerą planą ir Jums sekasi, bet ir tada, kai atsitinka nenumatyti dalykai. Daiktų sandėliavimo paslauga gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė, pagal Jūsų pageidavimus! Mūsų privalumai:

  • Teikiame trumpalaikę ir ilgalaikę sandėlio nuomos paslaugą.
  • Nereikalingas depozitas, mokama už mėnesį į priekį.
  • Mechaninis (su vyrų pagalba rankomis krovimas) arba automatizuotas krovinio iškrovimas arba pakrovimas.
  • Reikalingą plotą pasirenkate jūs ir mokate tik už Jums reikalingą plotą.

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Kaskart susidurdami su sudėtingomis situacijomis išmokome į tai pažiūrėti kitokiu kampu. Tai padarė mus išradingesniais ir padaryti pirmu žvilgsniu neįmanomus darbus.

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas — kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Dažnu atveju paslaugas galime suteikti dar tą pačią ar kitą dieną. Reikalinga sąlyga abipusis lankstumas. Mūsų tikslas padėti Jums ir gauti padėką ir gerą žodį mainais ????

Sandėlius turime Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.  Daugumoje sandėliai yra sausi, žiema palaikoma pliusinė temperatūra,

Turime ir ekonominių variantų pagal poreikį.

Taip, esame drausti ir užsakant paslaugas yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie jūsų išskirtinių poreikių.