DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

BOBINO Jums atsako į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus. Nuo savęs dar pridedame ir keltą, mūsų manumu, svarbių klausimų su atsakymais. Jei Jums atrodo, kad reikia atsakyti į keletą papildomų klausimų visada laukiame Jūsų laiško!

Paskambinus mums mes paklausime pagrindinius klausimus, tokius kaip:

Kaip jums galime padėti? (Kokia paslauga domitės?)

Iš kur ir į kur reikia perkraustyti, pervežti krovinį?

Kada planuojate darbus?

Detaliai paaiškinkite arba padarykite nuotrauką apie viską, ką planuojate pervežti arba perkraustyti?

Ar gali mūsų darbų vadovas atvykti apsižiūrėti ir kada? ( Kai darbo imtis didelė arba yra nestandartiniai sudėtingi sprendimai, kurių telefonu nepavyksta išsiaiškinti)

Dirbame visoje Lietuvoje, turime savo skyrius su sandėliais Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Taip pat aptarnaujame klientus visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Perkraustymai į/iš Latvijos, Estijos ar Lenkijos vyksta nuolatos. Galime padėti sandėliuotis daiktus Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Profesionaliai teikiame šias paslaugas jau 6 metus. Komandoje dirbantys žmonės turi ir gerokai didesnę patirtį. Esame lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, o tai suteikia ir atsakomybę prieš Jus! Sukaupėme daug patirties ir mūsų komanda orientuota yra į kliento poreikių patenkinimą ir lūkesčių atitikimą.

Taip, darbus atliekame įvairiu laiku, prisitaikant prie Jūsų poreikių. Primename, kad užsakymų priėmimas yra nurodytomis valandomis:

Pirmadienis – Penktadienis nuo 8.00 iki 20.00.

Atsakomybę prisiimame visada ir siūlome geriausius įmanomus variantus siekiant apsaugoti Jūsų turtą. Jeigu vadovaujates mūsų teikiamomis rekomendacijomis, Jums galioja draudimas, kurio išmokos nelaimingo atsitikimo atveju jus pasieks per 2-4 savaites.