Įveskite žodį ir paspauskite ieškoti

Apie paslaugą

Dokumentų naikinimas yra vienas iš labai svarbių procesų, nes reikia užtikrinti konfidencialumą, saugumą ir pristatyti tai patvirtinantį dokumentą. Persikraustant iš vieno biuro į kitą ir susitvarkius bei peržiūrėjus dokumentus, dalis jų tampa nereikalingi. Todėl svarbu juos tinkamai sunaikinti, kad informacija nebūtų perskaityta bei panaudota blogais tikslais pašalinių asmenų. Tam esame mes ir suteikiame dokumentų naikinimo paslaugą: atvažiuojame, paimame dokumentus iš Jūsų ir juos utilizuojame. Viską vykdome skaidriai, bei saugiai ir po įgyvendinto proceso pristatome utilizavimo pažymą. Tokiu būdu pasirūpiname, kad įmonės dokumentų paėmimas ir sunaikinimas būtų paprastas, lengvas ir nereikalaujantis Jūsų pastangų.

BOBINO-img-05

Kaip tai veikia?!

Atsakingas žingsnis, pasirinkti tinkamą įmonę dokumentų naikinimui. Keli paprasti žingsniai, kaip pasiruošti dokumentų naikinimui patiems ir ko tikėtis iš mūsų įmonės teikiamų paslaugų.

  • Peržiūrėkite ir atrinkite dokumentus, kuriuos tikrai reikia sunaikinti.
  • Juos sudėkite į dėžutes arba suriškite ryšulėliais.
  • Paskambinkite dokumentų naikinimu užsiimančią kompaniją, išsiaiškinkite ar saugumo lygis jus tenkina. Jei taip užsakykite paslaugas.
  • Paskutinis žingsnis - mėgautis laiku suteiktomis profesionaliomis paslaugomis. Laikas pasakyti ATE seniems ir jau nebereikalinkiems dokumentams.
  • Pareikalauti kompanijos dokumentų sunaikinimo akto ir šį dokumentą pristatyti į buhalteriją.

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Daug dirbame su perkraustymais. O kraustosi didžiuliai biurai ir knygynai, tada patirties su dokumentų transportavimu turime. Dideli atstumai ar aukštai esantis ofisas mums ne bėda!

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Saugumui skiriame ypatingą dėmesį. Todėl planuojant darbus siūlome naudotis rekomendacijomis ir nepalikti planavimo ir pačio dokumentų naikinimo paskutinei dienai.

Būdami lankstūs nedidelės imties dokumentų naikinimus galime atlikti tą pačią dieną.

Mūsų supratimu, Jūsų laikas mums brangus. Todėl greičiausiu būdu pasiimame dokumentus ir keliaujame į dokumentų naikinimo vietą. Po proceso keliaujame atgalios pas jus pristatyti pažymą.

Taip, esame drausti ir užsakant paslaugas yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie jūsų išskirtinių poreikių.