Įveskite žodį ir paspauskite ieškoti

Nestandartiniai perkraustymai

Apie paslaugą

Nestandartiniai perkraustymo verslui darbai reikalauja aukšto profesionalumo ir žinių. Mes teikiame tokias paslaugas: išardome įvairius gamybinius įrengimus, pjovimo ar spausdinimo stakles, kurios sveria 5–10 tonų, seifus ir kt. Visa tai krovininės, sunkiasvorės technikos pagalba galime paimti, pervežti, sandėliuoti ir po to surinkti atgal. Jums beliks tik paskutiniai sustygavimai prieš įrengimų paleidimą bei veiklos tęsimą. Šias paslaugas vykdome saugiai ir už itin konkurencingą bei patrauklią kainą! Ilgametė patirtis visa tai padeda padaryti be priekaištų.

Kaip tai veikia?!

Svarbu! Dauguma perkraustymo įmonių neturi patirties nestandartinių krovinių gabenime ir pakrovime! Pasiprašykite rekomendacijų!

Pradėti ruoštis perkraustymui kaip galima anksčiau. Geriausiai susisiekti su perkraustymo kompanija ir paprašyti pagalbos planuojant. Pagrindines rekomendacijas paminėsime žemiau:

  • Likus 6 savaitėm iki perkraustymo susiekti su nestandartinius perkraustymo paslaugas teikiančia įmone.
  • Likus 3 savaitėms. Pasiruošti tikslų planą su perkraustymo paslaugas teikiančia įmone. Užsisakyti pakavimo medžiagas, jei pakavimo darbus atlikti planuojate patys.
  • Likus 2 savaitėms iki perkraustymo pradėti pakuoti krovinius, kurie kasdienojejau nenaudojami.
  • Likus 1 savaitei pasiskambinti perkraustymo įmonei ir susiderinti tikslų laiką.
  • Perkraustymo diena džiaugtis, nes perkraustytojai atlieka Jūsų suplanuotus darbus laiku ir profesionaliai!

Mūsų patirtis ir entuziazmas yra įvertintas Jūsų. Tik labiausiai motyvuoja stengtis kasdien darbus atlikti dar geriau.

Išradingi sprendimai

Kaskart susidurdami su sudėtingomis situacijomis išmokome į tai pažiūrėti kitokiu kampu. Tai padarė mus išradingesniais ir padaryti pirmu žvilgsniu neįmanomus darbus.

Profesionalumas

Turime ilgametę patirtį įmonėje, tad sudėtingi Jūsų darbai mums yra išsprendžiami paprastai.

Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė. Dirbame ties šiuo procesu ir geriname paslaugos suteikimo kultūrą kasdien.

Teikiamų paslaugų privalumai

Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis mokymasis leidžia Jus nustebinti. Sunkius darbus paverčiame paprastais ir greit įgyvendinamais Jums patogiu laiku.

Perkraustymo paslaugų teikimui skiriame ypatingą dėmesį. Todėl planuojant darbus siūlome naudotis rekomendacijomis ir nepalikti planavimo ir pačio persikraustymo paskutinei dienai.

Būdami lankstūs nedidelės imties perkraustymus galime atlikti tą pačią dieną.

Teikiame visos imties ir sudėtingumo perkraustymus tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Taip, esame drausti ir užsakant paslaugas yra drausti ir Jūsų daiktai. Apie sąlygas galite pasiteirauti užsakymo metu. Draudimo sąlygas galima keisti, taikantis prie jūsų išskirtinių poreikių.